Tagad TENA autiņbiksītes pieaugušajiem ar ConfioAir™.
Jo laiks, ko pavadāt kopā
ir tik vērtīgs

 

Iepazīsti uzlabotās TENA autiņbikses pieaugušajiem jeb pieaugušo pamperus TENA Slip ar ConfioAir™

Mēs zinām, ka rūpes par tuvu cilvēku, nav viegls uzdevums. Mēs novērtējam to darbu, ko tu veic katru dienu un nakti. Tev ir svarīgi, lai higiēnas izstrādājumi (pamperi), kurus lieto urīna noplūžu gadījumos, palīdz tuviniekam justies ērti un būt veselam. Lai atvieglotu tavu un tuvinieka ikdienu, TENA nāk klajā ar inovatīviem risinājumiem, kā piemēram, ConfioAir™.

Pilnībā elpojošs materiāls ādas labsajūtai

Visi TENA Slip pamperi pieaugušajiem tagad ar ConfioAir™ - elpojošs materiāls, lai ļautu ādai elpot un uzturētu to veselu.

Lietotāji testā apstiprināja:
88% no visiem aprūpētājiem pamanīja pacientu ādas veselības uzlabošanos.*
94% no visiem aprūpētājiem atzina, ka jaunās TENA Slip autiņbikses ir mīkstas un no audumam līdzīga materiāla*
TENA Slip autiņbikses ar ConfioAir™ uztur ādu tās dabīgajā 30-45% mitruma līmenī.**

*TENA Slip ar ConfioAir™ produkta tests, kurā piedalījās 242 aprūpētāji no trīs valstīm, 2013.
**SCA mikro klimata tests, kurā piedalījās 30 dalībnieki. Viņi lietoja ierastās biksītes un TENA Slip ar ConfioAir™ . Tika mērīts relatīvais ādas mitrums priekšpusē, aimugurē un sānos ilgāk par 45 minūtēm, 2013.

 

TENA Slip autiņbikses ar ConfioAir™

TENA Slip autiņbikses ar ConfioAir™ ir urīnu uzsūcošs izstrādājums, kas palīdz uzturēt ādu veselu, ļaujot tai elpot un pasargājot no noplūdēm. TENA Slip ir augstākās kvalitātes autiņbiksītes urīna noplūdēm pieaugušajiem jeb pamperi kā tos tautā mēdz dēvēt. TENA Slip pamperi pieaugušajiem ir pilnībā gaisa caurlaidīgi un uztur ādu veselu. Pateicoties ConfioAir tehnoloģijai, tiek uzturēts dabīgais ādas mitruma līmenis. TENA Slip autiņbiksītes pieejamas 4 izmēros, sākot ar mazāko XS un beidzot ar lielāko XL. Pieejamas arī 3 uzsūktspējas, sākot ar Plus, kas paredzēta vidējām urīna noplūdēm, un beidzot ar maksimālo uzsūktspēju Maxi, kas piemērota gulošiem pacientiem, kuri lieto urīndzenošus medikamentus un tualeti neizmanto. Saskaroties ar urīna nesaturēšanu, svarīgi izvēlēties piemērotākos pamperus jeb autiņbiksītes pieaugušajiem, lai pasargātu lietotāju no noplūdēm, ādas kairinājuma un sniegtu maksimālu komfortu. TENA Slip neļauj izplatīties nepatīkamajam aromātam. Svarīgi, lai urīns nebūtu pie ādas un tuvinieks neatrastos pastāvīgi mitrumā. Urīns var kairināt ādu, pie tam vecāka gadagājuma cilvēkiem tā var būt īpaši jutīga.

 


TENA Slip autiņbikses ar ConfioAir™

Jo laiks, ko pavadām kopā, ir tik vērtīgs.


ConfioAir™ ļauj ādai elpot

Uzlabotais, elpojošais pārklājums sānu un vidus daļā ļau ādai palikt sausai, rūpējoties par lietotāja labsajūtu.Autiņbikses pieaugušajiem ar augstu uzsūkšanas līmeni un spēju novadīt šķidrumu pēc iespējas ātrāk, uzturot sausu virsmu, kad cilvēks ilgstoši atrodas sēdus vai guļus, palīdzēs mazināt ādas kairinājumu. Lai uzturētu ādu veselu, svarīgi nodrošināt ādas dabīgo mitruma līmeni visu autiņbikšu lietošanas laiku. Uzlabotās TENA Slip autiņbikses jeb pieaugušo pamperi ar ConfioAir™ tehnoloģiju palīdz uzturēt veselu ādu, nodrošinot elpojošu izstrādājumu un pasargājot no noplūdēm. TENA – izvēle Nr.1 visā pasaulē! TENA Slip var iegādāties aptiekās. Pie noteiktām diagnozēm valsts piedāvā līdz 50% lielu līdzmaksājumu autiņbikšu iegādei pieaugušajiem un līdz 100% bērniem.


Jauni, uzlaboti sānu malu stiprinājumi

Tie ir platāki, lai autiņbikses vieglāk lietot un atvērt, aizvērt vairākkārt, ja nepieciešams.


Ātra un augsta uzsūktspēja

Pasargā no noplūdēm, lai lietotājs varētu justies droši un pasargāti.