TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem

TENA Lady Slim Mini Plus Wings ar spārniņiem ar microPROTEX™ saspiešanas tehnoloģiju sniedz TRĪSKĀRŠU AIZSARDZĪBU pret noplūdēm, nepatīkamo aromātu un mitrumu. Pēc izmēriem tā atbilst menstruācijas laikā lietojamai nelielai paketei un ir piemērota nelielam urīnpūšļa vājumam. Mūsu microPROTEX™ saspiešanas tehnoloģija nodrošina pietiekamu uzsūktspēju, sniedzot jūsu mīļajiem nepieciešamo drošību un diskrētumu.

Pietuviniet kursoru, lai uzzinātu vairāk
  • Ātra un diskrēta aizsardzība, pateicoties microPROTEX™ tehnoloģijai

  • TENA Lady Slim paketēm ir asimetriska forma, lai tās pielāgotos jūsu mīļotā cilvēka ķermeņa formai un būtu nemanāmas un ērtas

  • Trīskārša aizsardzība - sausa virsma, drošība un nepatīkamā aromāta kontrole

  • Informācija

Dermatoloģiski pārbaudīts

Visi izejmateriāli ir dermatoloģiski pārbaudīti un ir droši un maigi ādai.

Ādai zīdaini maigs un sausumu nodrošinošs Silky Soft Surface slānis

Sausums ir būtisks svaiguma sajūtas un pasargātas ādas priekšnosacījums. TENA Lady Slim paketēm ir audumam līdzīgs Silky Soft virsējais slānis, kas acumirklī aizvada mitrumu, lai tas nav saskarē ar jūsu mīļoto ādu. TENA Lady Slim paketes ļauj jūsu mīļajiem justies svaigi un pārliecināti.

Fresh Odour Control pārliecībai

TENA Lady Slim pakešu izstrādē izmantota Fresh Odour Control tehnoloģija ar aktīvām mikro pērlītēm, kas aizkavē nevēlamā aromāta veidošanos. TENA Lady Slim rūpējas par nemanāmu un ērtu aizsardzību.

Atsevišķi iepakotas, izmantojot Easy Wrap tehnoloģiju

Katra TENA LadySlim Mini pakete ir atsevišķi iepakota, izmantojot Easy Wrap tehnoloģiju, un to var ērti ielikt rokassomiņā vai kabatā. TENA Lady Slim Mini paketes ir ērtas līdzņemšanai un parocīgas izmešanai.

Īsumā par izstrādājumu

Uzsūktspēja
Garums

23 cm

Iepakojumā

16 gb

Compare Products

Error error

För många grejjer här.

Compare

FemPro comparison

Jämför produkter