Cilvēks, par kuru es rūpējos, fiziski spēj par sevi parūpēties, bet garīgas slimības dēļ nevar būt drošs, ka nenotiks urīna noplūde


 

Esiet mierīgi un iedrošiniet cilvēku

Ja jūsu tuvinieks cieš no garīgās slimības kā, piemēram, demence vai nervu sabrukums, un slimība noved viņu pie nespējas kontrolēt vajadzību apmeklēt tualeti, tad urīna noplūdes brīdī tas var radīt diezgan lielu stresu. Mazāk dramatisku šo situāciju var padarīt tad, ja palīdzēsiet viņam mierīgi, ātri un ar cieņu.

Nodrošiniet ar augstakās kvalitātes higiēnas izstrādājumiem

Pareizi izvēlēti nesaturēšanas aizsardzības izstrādājumi palīdzēs nodrošināt urīna un fēču uzsūktspēju, neitralizēs nepatīkamo aromātu, kas pasargās lietotāju drēbes, apkārtējo vidi un pašcieņu. Nesaturēšanai paredzēti izstrādājumi ir pieejami dažādos izmēros gan vīriešiem, gan sievietēm. Daudziem šķiet, ka aizsardzības līdzekļi, kas līdzinās ierastajai apakšveļai, ir daudzi piemērotāki cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem, jo tas palīdz justies vairāk "kā visiem". Apmeklējiet Izstrādājumu paviljonu, lai iegūtu vairāk informācijas par aizsardzības līdzekļiem.

Šķidruma patēriņš

Jūs varētu vēlēties samazināt šķidruma patēriņu, tomēr tas var pastiprināt urīna koncentrāciju, kairinot urīnpūsli, padarot to aktīvāku. Mēs jums ieteiktu turpināt dzert normāli. Šķidruma patēriņam jābūt pietiekamam, lai urīns būtu veselīgā, pelēcīgā salmu krāsā. Savukārt, pārāk liels šķidruma patēriņš tikai palielinās jūsu vajadzību biežāt apmeklēt tualeti, tādēļ saglabājiet veselīgu līdzsvaru.

Daži dzērieni rada diurētisko efektu

Protams, jūs nevēlaties ierobežot mīļotos dzērienu baudīšanā, bet atcerieties, ka kafija (satur kofeīnu), alkohols un limonāde (gāzētie dzērieni) ir diurētiski dzērieni, kas veicinās nepieciešamību biežāk apmeklēt tualeti.

Regulāri tualetes apmeklējumi var palīdzēt samazināt negadījumu skaitu

Ja jūsu mīļotais aizmirst apmeklēt tualeti, mēģiniet dienas laikā, kā arī pirms gulētiešanas, regulāri atgādināt par to. Iespējams, ka jums vajadzēs viņu aizvest uz tualeti, un, šajā gadījumā, būtu noderīgi izvēlēties pareizo apģērbu, kuru var viegli novilkt, kā, piemēram, piemēroti svārki, bikses.

Pārģērbšanās un higiēna

Iespējams, ka jūsu mīļotais ir modrs attiecībā uz urīna noplūdes iespējamību, jo ir jau to pieredzējis, un spējīgs pats sevi pārģērbt vai arī jums viņam ir jāpiedāvā sava palīdzība. Lai vai kā, bet nodrošiniet, ka viņiem ir pieejami aizsardzības izstrādājumi tualetē viegli aizsniedzamā attālumā, kā arī tur pat ir novietota atkritumu kaste izlietotajiem izstrādājumiem. Biksīšu veida aizsardzības līdzekļi, kas nomaināmi, atplēšot sānu vīles, padara pārģērbšanos ātrāku un tīrāku, kā arī, mitrās salvetes palīdzēs sniegt labāku un maigāku ādas aprūpi, nekā standarta tualetes papīrs.

Ādas aprūpe

Urīns var kairināt ādu, vecākā gadagājuma cilvēku gadījumā, tā var būt īpaši jutīga. Aizsardzības līdzekļi ar augstu uzsūkšanu pakāpi un spēju pēc iespējas ātrāk novadīt šķidrumu, mazāk kairinās ādu, kad cilvēks ilgstoši atradīsies sēdus stāvoklī, lieliski palīdzēs izvairīties no ādas kairinājuma. Ja jūs uztrauc mīļoto ādas jutīgums, apmeklējiet  Iztrādājumu Paviljons aizsardzības līdzekļi, kas īpaši izstrādāti lai mazinātu ādas kairinājumus.

Ieviesiet dienas kārtību

Cilvēki ar vāju atmiņu ir tendēti drošāk justies, ja viņiem ir noteikta dienas kārtība, un tas var palīdzēt tiem cilvēkiem, kuri paši ir spējīgi laiku pa laikam apmeklēt tualeti, mazināt negadījumus ar noplūdi. Ir vērts ieviest dienas kārtību ēdienreizēm, tualetes apmeklējumiem, atpūtai un izpriecām, kā, piemēram, pastaigas vai televizora skatīšanās. Ieplānojiet laiku sev, lai jūsu mīļotie pierod pie grafika, kad viņi paliek vieni, protams, ja viņi ir spējīgi palikt vieni vai arī ar citu aprūpētāju. Pat ja cilvēks par kuru jūs rūpējaties dienas laikā nedaudz piedzīvo negadījumus ar noplūdi, noteikta dienas kartība tik un tā palīdzēs mazināt negadījumus. Lai apskatītu citas labas idejas, kas padara rūpi par mīļotajiem vieglāku, apmeklējiet Café.

Saņemiet palīdzību no tuvākās organizācijas vai labdarības iestādes.

Iespējams, ka jūsu rajonā ir pieejami pieaugušo aprūpes centri vai veselības aprūpes organizācijas. Ja tas tā ir, tad viņi varētu piedāvāt atstāt jūsu mīļotos drošās rokās, kamēr jūs paņemat pārtraukumu uz pāris stundām. Cita priekšrocība ir tā, ka jūsu mīļotajiem ir iespēja satikties ar citiem apmeklētājiem. Daudzas šīs organizācijas piedāvā transportu, organizē dažādas grupu aktivitātes, kā, piemēram, ekskursijas un sagatavo uzkodas. Iespējams, ka viņi nodrošina mobilās ēdināšanas pakalpojumus. Apmeklējiet Café, lai uzzinātu vairāk ideju un padomu kā padarīt jūsu aprūpes darbu vieglāku.

Ja jums ir kāds īpašs jautājums attiecībā uz nesaturēšanu, jūs varat jautāt medmāsai.