Cilvēks, par kuru es rūpējos, ir garīgi vesels, bet fiziski nav spējīgs nomazgāties, apģērbties vai nokļūt līdz tualetei.

Strādājiet kopā

Ja jūsu aprūpējamais ir kļuvis pilnīgi vai daļēji fiziski nespējīgs, viņam (un jums), būs jāpierod pie tā, ka vajadzēs palīdzēt veikt tādus ikdienas uzdevumus kā ēdināšana, mazgāšanās un tualetes apmeklēšana. Pašā sākumā neveiklums rodas situācijā, kad nonākat pie intīmās aprūpes daļas tualetē, īpaši, ja jūs tikai uzsākat mācīties, ko un kā vajag darīt, lai padarītu aprūpi ērtāku. Strādājiet kopā pie plāna, ieklausieties viens otra ieteikumos un raizēs, un drīz vien atradīsiet veidu, kā padarīt aprūpi ērtāku, lai tas neradītu neveikluma sajūtu.

Nodrošiniet labus nesaturēšanai paredzētus higiēnas līdzekļus

Pareizie nesaturēšanas aizsardzības izstrādājumu veidi palīdzēs nodrošināt urīna uzsūkšanos un fēču smakas neitralizāciju, kas pasargās lietotāju drēbes, apkārtējo vidi un godu. Nesaturēšanas aizsardzības izstrādājumus ir iespējams iegādāties dažādos izmēros, gan vīriešiem, gan sievietēm. Aizsardzības līdzekļi, kuri ir viegli uzvelkami kā ierastā apakšveļa, ir vairāk noderīgi tiem cilvēkiem, kuri pārģērbšanās laikā var stāvēt kājās, bet, ja jūsu mīļotajiem ir nepieciešams atrasties guļus stāvoklī, tad ir pieejami izstrādājumi, kas palīdzēs padarīt pārģērbšanās procesu vienkāršāku. TENA Flex ir īpaši izgatavots tā, lai vieglāk un ātrāk pārģērbtu cilvēkus, kuri ir guloši un mazinātu slodzi aprūpētāja mugurai. Apmeklējiet Izstrādājumu paviljons, lai atrastu vairāk informācijas par šo un citiem urīna nesaturēšanas aprūpei paredzētiesm līdzekļiem.

Strādājiet kopā, lai veidotu pareizu apkārtējo vidi,

kas var mainīties atkarībā no fiziskās vajadzības. Ja jūsu mīļotais apmeklē tualeti ratiņkrēslā vai ar rāmīša palīdzību, pārliecinieties, ka ceļš uz tualeti ir bez šķēršļiem. Viņi, iespējams, vēlēsies nēsāt drēbes, kas ir viegli atpogājamas gan viņiem, gan jums, kā, piemēram, īpaši svārki vai bikses. Ienesiet tualetē atkritumu kasti ar vāku, kur var izmest izlietotos izstrādājumus. 

Pārģērbšanās un higiēna

Nodrošiniet, ka viņiem ir pieejami aizsardzības izstrādājumi tualetē viegli aizsniedzamā attālumā. Ja jūsu mīļotajam ir fēču nesaturēšana, tad aizsardzības izstrādājumi, kuri ir atplēšami pa sānu vīlēm ir vieglāk lietojami gadījumos, kad aprūpējamais var nostāvēt kājās ar jūsu palīdzību. Citi izstrādājumu veidi padara pārģērbšanās procesu ātrāku un akurātāku tiem, kas ir guloši. Īpaši aprūpējot mīļoto pēc defekācijas negadījuma, izmantojiet mitrās salvetes, kas ir maigākas un parocīgāks, mazāk kairinās ādu, nekā tualetes papīrs.

Ādas aprūpe

Urīns var kairināt ādu, it sevišķi vecākā gadagājuma cilvēkiem, tā var būt īpaši jūtīga. Aizsardzības līdzekļi ar augstu uzsūkšanas pakāpi un spēju novadīt šķidrumu pēc iespējas ātrāk, kad cilvēks ilgstoši atrodas sedos stāvoklī, lieliski palīdzēs mazināt ādas kairinājumu. Ja jūs uztrauc mīļoto ādas jutīgums, apmeklējiet Izstrādājumu paviljonu, kur uzzināsiet vairāk par aizsardzības līdzekļiem, kas īpaši izstrādāti, lai mazinātu ādas kairinājumus.

Šķidruma patēriņš


Jūs varētu vēlēties samazināt šķidruma patēriņu, tomēr tas ietekmēs jūsu urīna koncentrāciju, tā kairinot urīnpūsli un padarot to aktīvāku. Mēs jums ieteiktu turpināt dzert normāli, pēc vajadzības. Šķidrums jāuzņem pietiekamā daudzumā, lai urīns būtu veselīgā, pelēcīgā salmu krāsā. Kā jūs jau varētu sagaidīt, pārāk liels šķidruma patēriņš tikai palielinās jūsu vajadzību biežāk apmeklēt tualeti, tādēļ saglabājiet veselīgu līdzsvaru.

Ziniet, ka daži dzērieni rada diurētisko efektu

Protams, jūs nevēlaties iegrožot mīļotos dzērienu baudīšanā, bet atcerieties, ka kafija (satur kofeīnu), alkohols un limonāde (gāzēta) ir diurētiski dzērieni, kas veicinās urinācijas biežumu.

Pārrunājiet iespēju saņemt palīdzību no vietējās veselības aprūpes organizācijas

Iespējams, ka jūsu rajonā ir pieejami pieaugušo aprūpes centri vai veselības aprūpes organizācijas. Ja tas tā ir, tad viņi varētu piedāvāt atstāt jūsu mīļotos drošās rokās, lai jūs abi viens no otra varētu atpūsties. Iespējams, ka viņi var piedāvāt dažādas interešu un grupu aktivitātes, kuras jūs nevarat noorganizēt mājās. Daudzas šīs organizācijas piedāvā transportu, organizē dažādas grupu aktivitātes, kā, piemēram, ekskursijas un sagatavo uzkodas. Iespējams, ka viņi nodrošina "ēdiens uz riteņiem" pakalpojumu. Apmeklējiet Café lai uzzinātu vairāk ideju un padomu no citiem aprūpētājiem.