Ko Jūs varat darīt

Cilvēka ar urīna nesaturēšanu aprūpe ir atkarīga no viņa fiziskā un garīgā stāvokļa. Varbūt jūs rūpējaties par kādu, kuram ir diezgan labs fiziskais un garīgais stāvoklis, tomēr jums nepieciešams vairāk informācijas un padoma. Ja rūpējaties par cilvēku ar smagu slimību, piemēram, paralīze vai nelīdzsvarotība, garīgas slimības vai Alcheimers, vai arī cilvēkam ir gan garīgā, gan fiziskā nespēja, tad šajā sadaļā jūs atradīsiet padomus, kurus sagatavojuši veselības aprūpes profesionāļi un pieredzējuši aprūpētāji attiecībā uz 4 galvenajiem aprūpes veidiem mājās. Lūdzu izvēlaties piemērotāko aprakstu un praktiskos padomus.

Cilvēks, par kuru es rūpējos, var pats sevi nomazgāt un apģērbties. Viņš dažkārt nespēj kontrolēt urīnpūsli.

Cilvēks, par kuru es rūpējos, ir fiziski spējīgs sevi aprūpēt, tomēr garīgas slimības dēļ nevar būt drošs, ka nenotiks noplūde.

Cilvēks, par kuru es rūpējos, ir garīgi vesels, bet fiziski pats nespēj nomazgāties, apģērbties vai laicīgi nokļūt līdz tualetei.

Manam mīļotajam cilvēkam ir garīga slimība, un arī fiziski viņš nevar nomazgāties, apģērbties vai laicīgi nokļūt līdz tualetei.