TENA U-test vienkāršai urīnceļu infekcijas noteikšanai

TENA U-test ir inovatīvs risinājums urīnceļu infekcijas noteikšanā. Paredzēts pacientiem, kuriem ir simptomi un kuri lieto autiņbikses. Ievietots tīrā izstrādājumā, tests veic analīzi, atrodoties autiņbiksēs. Kad notikusi urinācija, rezultātu var nolasīt pēc 15 minūtēm. Rādījumi derīgi līdz 24 stundām.

Patīkams lietošanā

TENA U-test ir ātrs, vienkāršs un ērts lietošanā. Nav nepieciešams atsevišķs urīna paraugs. Testā nonāk urīns, un tiek veikta analīze, neizņemot testu no higiēnas izstrādājuma. Tādējādi pacientam nav jāveic sāpīga kateterizācija un tiek aiztaupītas liekas nepatīkamas sajūtas. 

Vairāk laika rūpīgai aprūpei

TENA U-test ir ērti lietojams kopā ar higiēnas izstrādājuma maiņu. Tas neizņems vairāk par 5 minūtēm. Tas ir vidēji par 70% ātrāk nekā ierastās metodes, kur nepieciešama atsevišķa urīna parauga savākšana un analīze.* Lietojot TENA U-testjums paliks vairāk brīva laika.

* SCA: Comparative study on time requirement for the application of TENA U-test and traditional methods of detecting urinary tract infections. November 2013

Klīniski pierādīts*

TENA U-test paredzēts vieglai urīnceļu infekcijas noteikšanai pacientiem, kuri lieto autiņbikses. Tests mēra nitrītu un/vai leikocītu daudzumu urīnā. Tests ieguva atzīnīgu vērtējumu klīniskos pētījumos un ir klasificēts ES kā InVitro ierīce.

*  Krähenbühl et al.: Evaluation of a novel in-vitro diagnostic device for the detection of urinary tract infections in diaper wearing children. Swiss Med Wkly. 2012;142:w13560

UCI (urīnceļu infekcijas) skar līdz pat 50% aprūpes iestāžu iemītnieku

UCI ir visbiežāk sastopamās bakteriālās infekcijas aprūpes iestādēs.* Simptomi, kurus uzskata par UCI simptomiem, bieži vien ir citu saslimšanu simptomi, līdz ar to vienmēr ir svarīgi apstiprināt UCI vai to izslēgt, lai sekojošā ārstēšanas metode būtu pareiza.

*  Nicolle et al.: Urinary Tract Infections in Long-Term Care Facilities. Infect Control Hosp Epidemiol. 1993; 14 (4); 220-225