Jo mums katram āda ir savādāka – TENA® ādas kopšanas līdzekļi

 

Gados vecāku cilvēku āda ir jutīgāka pret ārējās vides kairinātājiem. Tā kļūst vārga, viegli ievainojama, bet sadzīst lēnāk. Bieža mazgāšana ar ziepēm un ūdeni, kā arī urīna nesaturēšana vēl vairāk kaitē veselai ādai, mazinot ādas aizsargspēju, saskaroties ar infekcijām.

 Noskaties raidījuma Dzīvīte sižetu par ādas kopšanai piemērotiem līdzekļiem, kas nav jānoskalo (sižets video beigās). Noskatīties video

Mēs piedāvājam īpaši senioru ādai radītus TENA ādas kopšanas līdzekļus, kur katrs atradīs tieši sev piemērotu risinājumu.

TENA ādas kopšanas līdzekļu veiksmes pamatā ir gadiem ilgā pieredze, strādājot ar pacientiem, kuri saskaras ar urīna nesaturēšanu jeb inkontinenci. Šeit arī liela nozīme ir sadarbībai ar aprūpes iestāžu vadību un pašiem aprūpētājiem. Jau priekšlaicīgi lietojot šos produktus, varam mazināt ādas iekaisumu risku, kas saistīts ar urīna noplūdēm. Tādējādi arī uzlabojot apkārtējo vidi aprūpētājam, kas kopj pacientu.

Lai katrs varētu atrast tieši sev piemērotāko risinājumu, ādas kopšanas līdzekļi ir iedalīti 4 kategorijās.

Mēs uzskatām, ka ar šo līdzekļu palīdzību var uzlabot senioru ādas veselību un veicināt viņu vispārējā veselības stavokļa uzlabošanos. 

Jutīgai senioru ādai nepieciešama īpaša aprūpe

Pārbaudīti fakti par TENA ādas kopšanas līdzekļiem

Sīkāk par TENA ādas kopšanas līdzekļiem