Ādas kopšanas līdzekļi

Jauns TENA® ādas kopšanas līdzekļu sortiments: uzlabots sastāvs, viegli atpazīstams dizains un unikāls iepakojums, kas ļauj ātri atrast nepieciešamo produktu un ir ērti lietojams.

Noskaties VIDEO! Prof. Jānis Kīsis un viņa viedoklis par ādas kopšanu un ādas kopšanas līdzekļiem, sekojot saitei:

https://www.youtube.com/watch?v=z21McyXGdCA

TENA piedāvā īpašu aizsardzību, jo āda mums katram ir savādāka. Mēs uzskatām, ka aprūpē jāizvēlas piemērotākos risinājumus konkrētā situācijā. Tā būs labākā izvēle veselai ādai, no kā galu galā iegūst arī aprūpētājs. Esam radījuši inovatīvus risinājumus, kas ne tikai uzlabo ādas veselību, bet arī kopējo dzīves kvalitāti.

 

 

 

*Pētījumā pierādījās, ka 67% pacientu uzlabojās ādas stāvoklis, ierasto ziepju un ūdens vietā lietojot TENA Wash Cream, Shampoo & Shower un vienreiz lietojamos dvielīšus Wet Wipes.

 

Pārbaudīts un pierādīts

TENA ādas kopšanas līdzekļu sortiments ir efektīvs un maigs palīgs, rūpējoties par katra aprūpējamā ādas veselību. Lai palīdzētu dažādās situācijās, sortimentā ir 4 kategorijas, lai katram piemeklētu individuālu risinājumu.

 

Mūsu mērķis ir veseli un apmierināti pacienti

Mēs uzskatām, ka mūsu inovatīvie risinājumi palīdz ne tikai senioru ādas veselības uzlabošanā, bet arī veicina pacientu vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanos.

Uzzini vairāk