Kā TENA var palīdzēt?

Aizvien pieaugošais veco ļaužu īpatsvars nozīmē, ka arī tavu laiku arvien vairāk aizņem pacienti ar urīna nesaturēšanu. Tie nav tikai gados veci cilvēki - inkontinence var skart ikvienu. Taču zini, ka TENA vienmēr ir gatava palīdzēt.

Mēs varam palīdzēt izrakstīt pareizos izstrādājumus , lai uzlabotu dzīves kvalitati pacientiem dažādās vecuma grupās, kā arī viņu radiniekiem un aprūpētājiem. Pacientiem, kas saskaras ar vieglu līdz vidēju nesaturēšanu, lielākoties ir iespēja dzīvot normālu dzīvi un urīnpūslis tik ļoti netraucē.

Vecākiem cilvēkiem tas var nozīmēt lielas izmaiņas. Patiesībā aprūpe mājās var būt ļoti apgrūtinoša visām iesaistītajām pusēm. Tas atstās iespaidu arī uz finansēm - inkontinences gadījumā ļoti bieži ir nepieciešams aprūpētājs uz pilnu slodzi. Sadaļā Aprūpe un Izmaksas varat apskatīt iespējamās sekas. 

Mājaslapā varat atrast vērtīgus padomus darbā ar inkontinentiem pacientiem, ka arī varat aprunaties sadaļā Café ar kolēģiem un dalīties informācijā. Atradīsiet arī atbalstu  darbā ar grūtniecēm, kuras saskaras ar nesaturēšanu līdz pat palīdzībai, ja kopjams gulošs slimnieks, kā arī plašu produktu aprakstu un citas vērtīgas lietas - respektīvi visu, kas var palīdzēt jūsu ikdienas darbā.