Pansionāts - kā TENA var palīdzēt?

Mēs zinām, ka strādāt aprūpes iestādē nav viegli. Lai nodrošinātu labāko aprūpi pacientiem ar pieejamajiem resursiem, tam jāvelta daudz laika un pūļu. Ļaujiet TENA to atrisināt.

Lielākajā daļā pansionātu higiēnas preces urīna nesaturēšanai sastāda 1% no budžeta, tomēr ar urīna nesaturēšanu saistītā aprūpe un nepatīkamo seku novēŗšana var sastādīt līdz pat 15% izmaksu. Lai izvairītos no tik lielām izmaksām, izmantojiet TENA.

Piemēram, izvēloties pareizos izstrādājumus un labāko aprūpi , jūs varat ievērojami samazināt izlietoto higiēnas preču apjomu, darbinieku slodzi, netīrās veļas apjomu un izmaksas ādas iekaisumu gadījumos. Tajā pašā laikā jūs katram pacientam varēsiet nodrošināt labāko aprūpi.

Apskatiet sadaļu Aprūpe un Izmaksas , lai redzētu, kas ietekmē izmaksas. Ja vēlaties mainīt savu situāciju, jums palīdzēs TENA Pakalpojumi.

Un noteikti apskatiet arī pārējās sadaļas. Mājaslapā atradīsiet vērtīgus padomus darbā ar inkontinentiem pacientiem, sīkāku izstrādājumu aprakstu, un citas noderīgas lietas – visu, kas palīdzēs nodrošināt labāko aprūpi pie zemākām izmaksām.