Praktiskais atbalsts aprūpē

 

Diagnosticēšana un palīdzība primārās aprūpes pacientiem

Sadaļa Nesaturēšana un pacients sniedz vadlīnijas, lai palīdzētu efektīvi izvērtēt un uzsākt nesaturēšanas aprūpes kontroli. Tās izmantojot, jūs varat sniegt pacientiem informāciju par pieejamajām ārstēšanas iespējām.

Jūs arī varat ieteikt pacientiem un aprūpētājiem šīs mājaslapas sadaļas: TENA Sievietēm, Vīriešiem un Rūpējoties par mīļotajiem. Tur pacienti un radinieki var atrast dažādu noderīgu informāciju.

Rūpējoties par pansionātu iemītniekiem

Nesaturēšanas aprūpe pansionātu iemītniekiem ir ļoti būtiska. Tādēļ tā ir viena no svarīgākajām lietām, kuras veic pansionātu darbinieki. Tomēr tajā pašā laikā tā prasa daudz laika un ir arī fiziski smags darbs.

Sniedzot pareizo aprūpi, nesaturēšana var tikt labāk kontrolēta, lai pansionāta iemītnieki justos komfortablāk, atgūtu pašcieņu un neatkarību. Tāpat arī tas var atvieglot darbinieku ikdienu.

TENA Pakalpojumi var palīdzēt, izpētot labās prakses piemērus individuālai aprūpei, kas pamatojas pieredzē no vairāk kā 20 000 pansionātiem visā pasaulē pēdējo 40 gadu laikā. Tas jums palīdzēs sasniegt sekojošo:

Uzlabots iemītnieku komforts

Iemītnieki saņems pareizu aprūpi un aizsardzību visas diennakts laikā, paaugstinot savu neatkarību, cieņu, drošību un komfortu. Tas uzlabos fizisko komfortu, sociālās funkcijas un psiholoģisko labklājību.

Samazināta darbinieku slodze

Individualizēta aprūpe palīdz samazināt darbinieku slodzi. Tā atbrīvo tik dārgo laiku daudz patīkamākam, tiešam kontaktam ar iemītniekiem - un, protams, paaugstina apmierinātību ar darbu.

Zemākas kopējās izmaksas

Individualizēta aprūpe pamatojas precīzā iemītnieku izvērtējumā un noved pie zemāka produkcijas patēriņa, retākām noplūdēm un veļas mazgāšanas, kā arī retākiem ādas iekaisumiem, kas rodas no nesaturēšanas. Protams, tas nozīmē arī zemākas kopējās izmaksas pansionātam kopumā.

Ja jūs interesē sīkāka informācija par mūsu apmācības programmām, lūdzu sazinieties ar mums.