Iespējams, izstrādājumi, ko lietojat, jums izmaksā vairāk, nekā domājat

Urīnu uzsūcošu izstrādājumu izmaksas sastāda tikai aptuveni 1% no kopējām iestādes izmaksām... bet ar tiem saistītās iespējamās papildus izmaksas var sastādīt līdz pat 15%. Tam, kādus izstrādjumus izvēlaties, var būt liela ietekme uz izmaksām un , protams, pacientu un kolēģu veselību un labsajūtu.

Inkontinence

Lasīt vairāk

Samazinot "papildus izmaksas"

Izvēloties pareizos izstrādājumus un aprūpes principus, jūs ievērojami varat samazināt iespējamās "papildus izmaksas", kā piemēram, lieks izstrādājumu patēriņš un papildus darbs, netīrā veļa un ādas kopšana. Starp citu, rezultātā var samazināt izmaksas pat līdz 10% - jau tikai samazinot uz pusi noplūžu skaitu jūs ietaupat tikpat, cik iztērējat, iegādājoties urīnu uzsūcošus izstrādājumus.

Pacientu un aprūpētāju ieguvumi

Protams, noplūžu samazināšana ir labas ziņas pacientiem un aprūpētājiem. Pacienti jūtas daudz komfortablāk, neatkarīgāki un veselāki, ka arī viņi jūtas labāk. Aprūpētājiem nav jāpatērē tik daudz laika mainot izstrādājumus, paladziņus vai apģērbu, kā arī nav jāveic pacientiem nepatīkamā ādas kopšana. Aprūpētāji iegūst daudz patīkamāku darba dienu, kas ir motivējošāka un ir daudz lielāka iespēja mazākai darbinieku rotācijai un labu darbinieku piesaistei.

Nākamis solis?

Kā to ieviest reālajā dzīvē? TENA jums palīdzēs. Kopā ar mūsu speciālistiem nesaturēšanas aprūpē un atbalstu no TENA izstrādājumiem un pakalpojumiem, jūs atradīsiet, kā līdzsvarot izmaksas un labāku aprūpi. Citiem vārdiem - kā tikt pie veseliem pacientiem, motivēta personāla un laimīgiem vadītājiem.