TENA misija

Mūsu misija ir skaidri definēta: uzlabot dzīves kvalitāti cilvēkiem, kuri dzīvo un strādā, pieredzot urīnpūšļa vājumu vai urīna nesaturēšanu, visā pasaulē.

Fokuss uz cilvēkiem…

Urīna nesaturēšana ir pārsteidzoši bieži sastopama un nav atkarīga no vecuma vai vispārējā veselības stāvokļa. Tā bieži ir sastopama cilvēka dzīves pašā sākumā.

Tā var nebūt īpaši smaga slimība, tomēr tiek uzskatīta par sociālu tabu un tādēļ var iedragāt cilvēku sociālo pašpārliecību. Pastāvīgās bailes par 'negadījumu' var padarīt daudzas no tām lietām, kuras mēs uzskatām pašu par sevi saprotamām - iepirkšanos, sportu vai pat sava bērna pacelšanu, lai samīļotu - par nomācošu.

Šīs slimības nepietiekama kontrole noved pie tā, ka cilvēki, kuri piedzīvo nesaturēšanu, atraujas no citiem, liedzot sev tās lietas, kuras tiem dzīvē patīk visvairāk.

Uzņēmums SCA ir nodevies idejai, ka nesaturēšana nedrīkst atturēt cilvēkus no laimīgas un piepildītas dzīves. Tas ir pamatā visam, ko mēs darām: izstrādājam TENA izstrādājumus un pakalpojumus, veicinot labāko praksi nesaturēšanas aprūpē veselības aprūpes institūcijās vai uzlabojot sabiedrības izpratni.

… un labākās aprūpes sniegšanu


Novecojošā sabiedrībā neizbēgami palielinās to cilvēku skaits, kam nepieciešama aprūpe - vai nu tuvinieku aprūpe mājās, vai arī profesionāla aprūpe institūcijās. Radiniekiem, kas veic aprūpi, tā var būt fiziski, emocionāli un ekonomiski nogurdinoša. Mēs vēlamies sniegt labāko padomu, atbalstu un piemerotākos līdzekļus, lai palīdzētu uzturēt augstāko dzīves kvalitāti kā aprūpētājiem, tā arī aprūpējamajiem.

Pateicoties TENA pieredzei un sadarbībai ar veselības aprūpes profesionāļiem, mēs turpinām attīstīt izstrādājumus, pakalpojumus un izglītojošus materiālus. Tas savukārt uzlabo pacientu aprūpi, tai pašā laikā, ņemot vērā aprūpētāju vajadzības, un plašāka apjoma veselības aprūpes nodrošinājuma ekonomisko realitāti.