TENA - kvalitatīvākai nesaturēšanas aprūpei

Ikviena lieta, kuru mēs darām, ir domāta cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai, izmantojot mūsu izstrādājumus un pakalpojumus. Tādēļ mēs nepārtraukti īstenojam izpētes programmas kopā ar tiem, kuriem vēlamies palīdzēt. Tas nodrošina labāko iespējamo izpratni par nesaturēšanas aprūpes ietekmi uz cilvēkiem, aprūpētājiem, veselības profesionāļiem, institūcijām un veselības aprūpes likumdevējiem.

Šī informācija veicina mūsu izpētes un attīstības programmu, kura pamatojas uz zinātnieku un veselības profesionāļu iemaņām un zināšanām visā pasaulē. Mēs izmantojam viņu pieredzi, lai izstrādātu izcilus izstrādājumu un pakalpojumus, kas turpina samazināt nesaturēšanas ietekmi uz cilvēku dzīvēm.

Tieši šī pieeja ir radījusi jauninājumus, ražojot augsti uzsūcošus izstrādājumus, kuri ir īpaši maigi attiecībā uz ādu un ļoti diskrēti. Tās ir būtiskas prasības cilvēkiem, kuri vēlas samazināt to nesaturēšanas radītās problēmas un dzīvot normālas dzīves.

Es nekad nebiju domājusi, ka jebkad atkal būšu spējīga droši valkāt bikini…

TENA Lady Mini Magic ir mūsu visdiskrētākā aizsardzība TENA Lady ieliktnīšu klāstā.

Esmu tagad iemācījusies uzticēties… un būt pārliecināta, ka būšu sausa.

Mūsu unikāls QuickDry virsmas slānis un šķidrumu uzsūcošais Lock Away Core slānis, kas izmantots ieliktnīšos un biksīšu veida izstrādājumos, palīdz justies komfortabli, sausi un droši.

Es domāju, ka ilgās dienas ārpus mājas ir tālā pagātnē...bet ne ar TENA Lady Protective Underwear uzsūcošajām apakšbiksēm.

TENA Lady Protective Underwear- biksītes, kuras izskatās kā ierastā apakšveļa, tomēr piedāvā komfortu un drošību visas dienas garumā.

(Veselības aprūpes profesionāļiem, kas sniedz aprūpi mājās)
Pārejot uz TENA produkciju, mūsu pacientu ādas iekaisumi vienkārši izzuda.

Mēs ieviesām FeelDry™ visā mūsu veselības aprūpes klāstā. Šīs īpašais slānis nodrošina ātru šķidruma ieplūdi un izcilu aizturi pat zem ķermeņa svara. Tas samazina ādas iekaisuma risku, mainīšanas biežumu un attiecīgās izmaksas. Tas arī izcili uzlabo pacientu komforta līmeni.

(Aprūpētājiem)
65.gadu vecumā es neesmu vairs tik spēcīga kā iepriekš, un mammas nesaturēšanas autiņbiksīšu nomaiņa tiešām ietekmēja manu muguru….

TENA Flex ir plaši pielietojams izstrādājuma veids, kas ergonomiski ir izstrādāts, lai to varētu nomainīt cilvēkiem ar mobilitātes problēmām, vienlaicīgi samazinot slodzi uz muguru aprūpētājiem. Tas padara nomaiņas procesu vieglāku un komfortablāku gan pacientam, gan aprūpētājam.

Drošība

Visi mūsu izstrādājumi atbilst augstākajiem drošības standartiem un tiem ir CE zīmogs, kas liecina par atbilstību ES drošības un lietošanas direktīvām.