Sociālā atbildība

Nesaturēšanai paredzēti izstrādājumi apmierina pamata vajadzības cilvēkiem, kas cieš no urīnpūšļa vājuma. Tiem papildus arī ir milzīga pozitīva ietekme uz dzīves kvalitāti, paaugstinot cilvēku neatkarību, pārliecību un kustības brīvību, ļaujot tiem iesaistīties sociālajās aktivitātēs un dzīvot pilnīgu un aktīvu dzīvi.

 

Nesaturēšanas problēma ir ļoti bieži sastopama – urīnpūšļa vājums ietekmē vienu no četrām sievietēm pēc 35 gadu vecuma. Viens no katriem astoņiem vīriešiem kādā savas dzīves brīdī pieredz problēmas ar urīnpūšļa kontroli. Tomēr vēl aizvien pastāv sociālā un psiholoģiskā stigma, kas saistās ar šo problēmu. TENA daudzu gadu garumā izglīto cilvēkus attiecībā uz nesaturēšanas jautājumiem, un ir uzsākusi atklātu dialogu ar mērķi salauzt esošo tabu un normalizēt situāciju.

 

TENA un tās mātes uzņēmums Essity sadarbojas ar vairākām zinātniskām organizācijām, lai paaugstinātu nesaturēšanas aprūpes standartus, atbalstītu nesaturēšanas izpēti, uzlabotu apmācības un informāciju, kas tiek sniegta veselības aprūpes profesionāļiem. Šis darbs ir būtisks, uzsākot dialogu un izaicinot tabu, kas aptver nesaturēšanu, kā arī uzlabojot dzīvi cilvēkiem, kas ir pieredzējuši urīnpūšļa vājumu.

 

Piemēram, CoreWellness – programma, kuru ir izstrādājuši vadošie speciālisti un kura ir domāta, lai uzlabotu mazā iegurņa muskulatūru un paaugstinātu vispārējo veselību. Pētījumi rāda, ka mazā iegurņa muskulatūras treniņu veikšana var izārstēt stresa urīna nesaturēšanu divām no trim sievietēm, kā arī uzlabo stāju un vispārējo muskuļu stāvokli.