Kas mēs esam

Vairāku gadu desmitu pieredzes laikā TENA ir pasaules līderis nesaturēšanas problēmu risināšanā, nodrošinot fiziskas personas un veselības pakalpojumu sniedzējus ar izstrādājumiem un pakalpojumiem 90 pasaules valstīs.

Kā nostiprinājies zīmola līderis ar 40% tirgus daļu Eiropā, mēs arī esam augošs zīmols ASV un šobrīd izplešamies centrālajā un Latīņamerikā, tālajos austrumos, Indijā un citos reģionos. Mēs esam izstrādājumu attīstības pirmajās rindās, cenšoties radīt tādus higiēnas līdzekļus, kas apmierina pacientu, aprūpētāju, ārstu un veselības pakalpojumu sniedzēju vajadzības visā pasaulē.

TENA zīmols tiek ražots zviedru uzņēmumā SCA. Uzņēmumu SCA vēl var atpazīt tirgū pēc tādiem zināmiem zīmoliem, kā: TORK, ZEWA, Libero un Libresse.  

 

SCA dibināja Zviedrijā 1929.gadā Ivars Krīgers (Ivar Kreuger), un tagad tajā strādā aptuveni 51 000 cilvēki 40 valstīs. Apgrozījums katru gadu sasniedz aptuveni 101 miljardus SEK (€11 mil.). Uzņēmuma akcijas pārdod Stokholmas, Londonas un Ņujorkas akciju tirgos. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk, jūs varat izlasīt SCA uzņēmuma atskaiti.