Praktiski padomi vecākiem

Tālāk seko daži noderīgi padomi, kurus esam aizguvuši no vecākiem, medmāsām, un skolotājiem, lai palīdzētu jūsu bērna urīnpūšļa vājuma gadījumā.

 

1.padoms – Veiciet praktiskas izmaiņas. Novietojiet gultasveļas skapīti bērna istabā, lai veļa būtu ērti pieejama naktī, kad būsiet miegaini. Sagatavojiet arī lieku segu (mitri var kļūt ne tikai palagi).

2.padoms - Iegādājieties līdzekļus gultas matrača aizsardzībai, piemēram, uzsūcošos paladziņus, kuru paklāt apakšā, vai matrača pārklājus.  Nodrošiniet iespēju ātri iztīrīt gultasveļu. Ja vēlaties, varat apskatīt, kas ir pieejams sadaļā izstrādājumu katalogs.

3.padoms - Ja pie jūsu bērna ciemojas draugi, pārbaudiet, vai gulta ir tīra, lai viņam nenāktos kaunēties draugu priekšā. Ja bērns ir uztraucies par iespējamo incidentu draugu priekšā, īpašas aizsargbiksītes ar nepatīkamā aromāta kontroli var viņam palīdzēt atslābināties un pilnībā izbaudīt rotaļas.

4.padoms – Nakšņošanas kontrole. Iegādājieties mazgājamo guļammaisu. Ielieciet tajā TENA produkciju, lai bērns varētu pārģērbties, atrodoties guļammaisā. Pēc pamošanās viņš to var atstāt turpat.

5.padoms – Aromāta kontrole. Nepatīkams aromāts var radīt aizdomas, tādēļ ir noderīgi izmantot īpašus ieliktnīšus vai biksītes, kuras neitralizē nevēlamu aromātu.

6.padoms – Ejot gulēt, pamodiniet savu bērnu, lai viņš varētu aiziet uz tualeti. Ja bērns nespēj izturēt visu nakti, tas palīdzēs izstrādāt rutīnu, lai viņš varētu iztukšot urīnpūsli nakts vidū un aiztaupīt jums celšanos naktī.

7.padoms – Ja jūs kopā ar bērnu ejat pie ārsta, piezvaniet jau iepriekš, lai pārrunātu situāciju. Tādējādi jums nebūs nepieciešams bērnam dzirdot, sīkumos pārrunāt visu vēsturi un neliks lieki mulst. Tad jūs visi trīs varat pārrunāt visu nepieciešamo, nelietojot bērnam nesaprotamus vārdus.