Urīna nesaturēšana bērniem

Bērni pēc 3 gadu vecuma vairs neslapina gultā. Vai tiešām?

Uzziniet patiesību

Šeit ir sniegta informācija un padomi attiecībā uz urīna nesaturēšanu bērniem, slapināšanu gultā, kā arī nesaturēšanu dienas laikā. TENA centusies apkopot visu informāciju, kāda jums varētu būt nepieciešama, pamatojoties uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par urīna nesaturēšanu bērniem. Tomēr, ja jums nepieciešams uzzināt, kā urīna nesaturēšana ietekmē vecākus bērnus vai bērnus ar īpašām vajadzībām, lūdzu dodieties uz sadaļu Rūpēs par mīļotajiem.

 • Fakti ... vai Izdomājums?

  Attiecībā uz nesaturēšanu bērniem ir ļoti daudz mītu. Veiciet mūsu vienkāršo un ātro testu un jūs, iespējams, uzzināsiet dažus pārsteidzošus faktus. Iespējams, ka jums ir daži nepareizi pieņēmumi, par kuriem jūs pat nenojautāt.

 • Kas rada urīnpūšļa vājumu bērniem?

  Vai jūs zinājāt, ka viens no 15 bērniem (vecumā līdz 10 gadiem) slapina gultā ? Uzziniet vairāk par nesaturēšanas iemesliem, tai skaitā invaliditāti un nesaturēšanu dienas laikā.

 • Ko jūs varat darīt, lai palīdzētu.

  Ir daudzi veidi, kā jūs varat palīdzēt savam bērnam atjaunot kontroli pār situāciju, sākot ar modinātāju, lai novērstu gultā slapināšanu, līdz pat šķidrumu ierobežošanai pirms gulētiešanas.

 • Labākie aprūpes risinājumi

  Jūsu izvēlētā produkcija var jūtami ietekmēt ne tikai bērna komfortu un labsajūtu, bet arī atvieglot jūsu dzīvi.

 • Labākai aprūpei nav jāmaksā vairāk

  Izbaudiet kvalitatīvu laiku kopā ar bērniem. Atklājiet, kā TENA produkcija var jums palīdzēt sniegt labāku aprūpi.

 • Jūsu jautājumi

  Šeit jūs varat atrast jautājumus, kurus mums bieži uzdod vecāki un aprūpētāji. Lūdzu paskatieties, vai atbilde uz jūsu jautājumu ir atrodama šeit.